Blogi

Filtreeri postitusi

29 aprill: Unistused vs reaalsus

29. aprillil toimub astroloogias oluline sündmus, kui Mars ja Neptuun moodustavad ühenduse Kalade sodiaagimärgis. See kooslus loob unikaalse energia, mis võib mõjutada nii meie sisemist maailma kui ka tegelikkusega suhestumist. Mars, jõu ja tegutsemise planeet, ühenduses Neptuuniga, unistuste ja intuitsiooni sümboliga, kutsub meid üles leidma tasakaalu praktilisuse ja inspiratsiooni vahel.

Loe lisaks

24 aprill: Täiskuu Skorpionis: Sügavate Emotsioonide ja Transformatsiooni Öö

24. aprillil valgustab öist taevast Täiskuu Skorpionis, mis on tuntud oma intensiivsuse ja sügavate emotsionaalsete protsesside poolest. See täiskuu toob endaga kaasa ka pinge nurga Pluutoga, mis lisab veelgi sügavust ja võimendab transformatsioonilist energiat. See periood pakub võimalust mõista paremini oma sisemisi tõekspidamisi ja teha olulisi muutusi, mis võivad mõjutada meie eluteed pikaajaliselt.

Loe lisaks

Uuendus ja Transformatsioon: Taevalikud Mõjud 21. Aprillil

21. aprill toob endaga kaasa märkimisväärseid astroloogilisi sündmusi, mis mõjutavad nii isiklikke kui ühiskondlikke energiaid. Jupiteri ja Uraani ühendus Sõnni märgis ning Päikese pinge nurk Pluutoga on olulised kosmilised mustrid, mis võivad esile kutsuda olulisi muutusi ja väljakutseid. Sellest tulenevalt on tähtis mõista nende aspektide mõjusid ja kuidas neid enda kasuks pöörata.

Loe lisaks

Marsi ja Uraani harmoonia: Võimaluste aken 20. aprillil

20. aprillil on taevas toimumas astroloogiline sündmus, kui Mars ja Uraan moodustavad harmoonilise nurga. See joondumine on astroloogias tuntud kui aeg, mil energiad voolavad sujuvamalt ja pakuvad meile võimalusi enesearenguks ning uuteks algusteks. Selline planeetide harmoonia soosib julgust ja uuenduslikkust, muutes selle ideaalseks hetkeks, et astuda samme oma unistuste suunas.

Loe lisaks

17 aprill: Marsi ja Jupiteri Harmoonia: Tee Julgusest Kasvuni

17. aprillil toimub Marsi ja Jupiteri harmoonia, pakkudes ainulaadset võimalust ühendada tegutsemise jõud ja kasvu potentsiaal. See astroloogiline sündmus toob esile energia, julguse ja optimismi koosmõju, mis loob viljaka pinnase uuteks algusteks ja eneseületamiseks. Mars, mis sümboliseerib julgust, jõudu ja initsiatiivi, töötab koos Jupiteriga, laienemise, õnne ja edu planeediga, luues seeläbi dünaamilise duo, mis võib aidata meil oma eesmärke saavutada ja unistustele lähemale jõuda.

Loe lisaks

Arhiiv