Blogi ja uudised

11nda veebruari kuu loomine Veevalajas ja uue ajastu energiad

Seekordne Noorkuu on Veevalaja märgis, mille kulminatsioon on 11 veebruar kell 21.04, lisaks tähistab see aeg ka Hiinas uue aasta algust, algamas on Metall Pühvli aasta, mis nõuab inimestelt kannatlikkust ja töö tegemist.Sel korral on kuu loomine Veevalajas märkimisväärne selle poolest, et lisaks Päikesele ja Kuule asuvad Veevalaja märgis ka Merkuur, Veenus, Jupiter ja Saturn.
Loe lisaks

Sinu suhe rahaga

Inimkonda on alati paelunud teemad seoses rahaga, kuidas kasvatada raha, kuidas saada raha, kuidas võlgades välja tulla või kuidas võlgadesse mitte sattuda. Rahaga on seotud alati palju hirme, kes kardab raha kaotada, kes kardab kulutada. Raha võib olla meeldiv ja anda vabaduse, kuid samas on rahaga ka palju lõkse. Osade õpetuste järgi võiks raha käsitleda energianq nagu kõiki teisigi vahendeid, mis meile siis maailma loodud on ning tegelikult see ei olegi nii vale mõte, sest elame ju duaalses maailmas ja ning erinevate asjade energiat tuleb õppida käsitsema. Tuli võib ka olla õnnistus ja on meile väga vajalik, aga kui me ei oska tulega ümber käia võib ta olla väga hävitav, sama lugu on ka rahaga. Läbi astroloogia on võimalik vaadelda iga inimese suhet rahaga ja tema isiklikke võimalusi seoses rahaga.

Loe lisaks

Madalenesehinnang ja ebakindlus

Madalenesehinnang ja ebakindlus võib kimbutada paljusid inimesi ning sellest välja tulemine ei olegi alati nii üheselt mõistetav ja selge, sest mis ühele sobib ei pruugi sobida teisele, kuid Astroloogia pakub väga head selgitust ja ka lahendust, miks nii paljud on hädas madalaenesehinnanguga ja ebakindlusega. 
Loe lisaks

Miks on hea teada oma järgnev aasta prognoosi?

Lisaks oma isiklikule sünnikaardi analüüsile teevad astroloogid ka tuleviku prognoose vastavalt sinu sünnipotenisaalile. Prognoosimine ei ole ennustamine vaid välja selgitamine, millised erinevad võimalused sul näiteks järgneval aastal avatud on
Loe lisaks

Millist ema vajab sinu laps Kuu märgi järgi?

Kuu liigub planeetidest kõige kiiremini ja vahetab märki umbes iga 2 päeva tagant, selleks et teada saada oma või oma lähedase Kuu märki ning selle põhjalikku tähendust tule minu astroloogia alasele nõustamisele või telli kirjalik nõustamine. kristelle@kcampers.ee . Seniks võid lugeda ülevaatlikumat Kuu märgi tähendust seoses lapse vajadusi emaga. 
Loe lisaks

Arhiiv