Blogi

Filtreeri postitusi

29ndal Veebruaril On Võimalus Avardada Oma Mõistuse Piire

29. veebruaril toimub positiivne astroloogiline sündmus, kui transiitne Merkuur loob harmoonia Jupiteriga. See kosmiline kohtumine sümboliseerib mõistuse ja õnne planeetide vahelist sünergiat, tuues kaasa uued õppimisvõimalused, laienemise ja positiivse mõtlemise. Merkuuri ja Jupiteri harmooniline aspekt julgustab meid mõtlema suurelt, avardama oma teadmisi ja väljendama oma mõtteid vabamalt ja loovamalt.

Loe lisaks

29. jaanuaril toimuv kosmiline harmoonia toetab elu nautimist ja kergust!

29. jaanuaril astume astroloogilisse valgusesse, mille loob Jupiteri harmoonia Veenusega.See haruldane seadistus tõotab tuua rõõmu, armastust ja õnne, mõjutades nii meie isiklikke suhteid kui ka finantsolukorda. Selles postituses vaatleme, kuidas see positiivne aspekt võib mõjutada meie elu ja toome välja praktilisi nõuandeid, et vastavat seisu võimalikult hästi ära kasutada.

Loe lisaks

16.01 mõjud - Päikese ja Neptuuni Harmooniline Tants

16 jaanuar toimub Päikese ja Neptuuni seksiil. Selle aspekti mõjusfääris algab järgmine nädal ja kestab umbes nädala keskpaigani. 

Päikese ja Neptuuni seksiil aspekt tõotab tuua meile harmooniat ja inspiratsiooni. See aspekt sümboliseerib kahe planeedi vahelist toetavat energiavahetust, mis soodustab loovust, intuitsiooni ja vaimset selgust.

Loe lisaks