Blogi

Filtreeri postitusi

3 aprill: Neptuuni ja Veenuse Maagiline Ühendus Kalades: Avastades Armastust, Loovust ja Küllust

3. aprillil toimub astroloogiliselt oluline sündmus, kui Neptuun ja Veenus moodustavad Kalade tähtkujus ühenduse. See haruldane kooslus avab ukse sügavatele emotsionaalsetele kogemustele, unistustele ja intuitsioonile. Neptuun, mis valitseb unistusi, intuitsiooni ja ühendust universaalse armastusega, kohtub Veenusega, planeediga, mis sümboliseerib armastust, raha, ilu ja harmooniat. Kalade märgis toimuv ühendus rõhutab veelgi nende planeetide ühisomadusi ja pakub unikaalset võimalust süvendada suhteid, kunstilist väljendust ja spirituaalset kasvu.

Loe lisaks

Avastades Uusi Võimalusi: Merkuuri ja Uraani Harmoonia 4. märtsil

4. märtsil toimub astroloogilises maailmas oluline sündmus, kui transiitne Merkuur moodustab harmoonia transiitse Uraaniga. See kooslus avab uksed uutele ideedele, innovatsioonile ja ootamatutele avastustele. Selles blogipostituses vaatleme, mida see periood endast kujutab, millised on selle väljakutsed ja kuidas saab seda aega kõige paremini enda kasuks tööle panna.

Loe lisaks

29ndal Veebruaril On Võimalus Avardada Oma Mõistuse Piire

29. veebruaril toimub positiivne astroloogiline sündmus, kui transiitne Merkuur loob harmoonia Jupiteriga. See kosmiline kohtumine sümboliseerib mõistuse ja õnne planeetide vahelist sünergiat, tuues kaasa uued õppimisvõimalused, laienemise ja positiivse mõtlemise. Merkuuri ja Jupiteri harmooniline aspekt julgustab meid mõtlema suurelt, avardama oma teadmisi ja väljendama oma mõtteid vabamalt ja loovamalt.

Loe lisaks

29. jaanuaril toimuv kosmiline harmoonia toetab elu nautimist ja kergust!

29. jaanuaril astume astroloogilisse valgusesse, mille loob Jupiteri harmoonia Veenusega.See haruldane seadistus tõotab tuua rõõmu, armastust ja õnne, mõjutades nii meie isiklikke suhteid kui ka finantsolukorda. Selles postituses vaatleme, kuidas see positiivne aspekt võib mõjutada meie elu ja toome välja praktilisi nõuandeid, et vastavat seisu võimalikult hästi ära kasutada.

Loe lisaks

16.01 mõjud - Päikese ja Neptuuni Harmooniline Tants

16 jaanuar toimub Päikese ja Neptuuni seksiil. Selle aspekti mõjusfääris algab järgmine nädal ja kestab umbes nädala keskpaigani. 

Päikese ja Neptuuni seksiil aspekt tõotab tuua meile harmooniat ja inspiratsiooni. See aspekt sümboliseerib kahe planeedi vahelist toetavat energiavahetust, mis soodustab loovust, intuitsiooni ja vaimset selgust.

Loe lisaks