Blogi

Filtreeri postitusi

29 aprill: Unistused vs reaalsus

29. aprillil toimub astroloogias oluline sündmus, kui Mars ja Neptuun moodustavad ühenduse Kalade sodiaagimärgis. See kooslus loob unikaalse energia, mis võib mõjutada nii meie sisemist maailma kui ka tegelikkusega suhestumist. Mars, jõu ja tegutsemise planeet, ühenduses Neptuuniga, unistuste ja intuitsiooni sümboliga, kutsub meid üles leidma tasakaalu praktilisuse ja inspiratsiooni vahel.

Loe lisaks

Marsi ja Uraani harmoonia: Võimaluste aken 20. aprillil

20. aprillil on taevas toimumas astroloogiline sündmus, kui Mars ja Uraan moodustavad harmoonilise nurga. See joondumine on astroloogias tuntud kui aeg, mil energiad voolavad sujuvamalt ja pakuvad meile võimalusi enesearenguks ning uuteks algusteks. Selline planeetide harmoonia soosib julgust ja uuenduslikkust, muutes selle ideaalseks hetkeks, et astuda samme oma unistuste suunas.

Loe lisaks

17 aprill: Marsi ja Jupiteri Harmoonia: Tee Julgusest Kasvuni

17. aprillil toimub Marsi ja Jupiteri harmoonia, pakkudes ainulaadset võimalust ühendada tegutsemise jõud ja kasvu potentsiaal. See astroloogiline sündmus toob esile energia, julguse ja optimismi koosmõju, mis loob viljaka pinnase uuteks algusteks ja eneseületamiseks. Mars, mis sümboliseerib julgust, jõudu ja initsiatiivi, töötab koos Jupiteriga, laienemise, õnne ja edu planeediga, luues seeläbi dünaamilise duo, mis võib aidata meil oma eesmärke saavutada ja unistustele lähemale jõuda.

Loe lisaks

10 aprill: Võimalus Vaimseks Kasvuks ja Praktiliseks Tegutsemiseks

10. aprillil toimub oluline astroloogiline sündmus – Saturni ja Marsi ühendus Kalade tähtkujus. See kohtumine toob kaasa tugeva ja intensiivse energia, mis võib mõjutada meie elu erinevaid aspekte, alates vaimsest kasvust kuni praktilise tegutsemiseni. Saturn, distsipliini ja kohustuste sümbol, ühineb Marsiga, tegutsemise ja julguse planeediga, luues energia, mis nõuab kannatlikkust, keskendumist ja sihikindlust.


Loe lisaks

Võimaluste ja Entusiasmi Tasakaalustamine 26. Veebruaril

26. veebruaril toob taevane areen meieni transiitse Marsi pinge seisus transiitse Jupiteriga, esitades väljakutse, kuidas suunata meie tegevuse planeedi Mars energiat Veevalajas kooskõlas kasvu ja laienemise jõu Jupiteriga. See astroloogiline konfiguratsioon võib kaasa tuua suurenenud ambitsiooni ja teotahet, kuid samas ka väljakutseid, mis tulenevad nende kahe jõu vastuolust.

Loe lisaks

Arhiiv