Blogi

Filtreeri postitusi

Võimaluste ja Entusiasmi Tasakaalustamine 26. Veebruaril

26. veebruaril toob taevane areen meieni transiitse Marsi pinge seisus transiitse Jupiteriga, esitades väljakutse, kuidas suunata meie tegevuse planeedi Mars energiat Veevalajas kooskõlas kasvu ja laienemise jõu Jupiteriga. See astroloogiline konfiguratsioon võib kaasa tuua suurenenud ambitsiooni ja teotahet, kuid samas ka väljakutseid, mis tulenevad nende kahe jõu vastuolust.

Loe lisaks

13 veebruar: Marss Liigub Veevalaja Märki: Uued Algused ja Vabaduse Otsing

Marss, planeet, mis sümboliseerib tahtejõudu, energiaid ja algatusvõimet, liigub Veevalaja märki 13ndal veebruaril ja jääb sinna kuni 23nda märtsini. See transiit pakub ainulaadset võimalust uuteks algusteks, eriti seoses vabaduse, innovatsiooni ja kollektiivsete ettevõtmistega. Kuidas see mõjutab meid ja mida saame oodata selle transiidi ajal?

Loe lisaks

30. jaanuar: Soodne pinnas uuteks algatusteks!

Aasta 2024 on täis põnevaid taevaseid sündmusi, ja üks neist on Uraani harmoonia Marsiga, mis leiab aset 30. jaanuaril. Astroloogia on võimas tööriist, mis aitab meil mõista kosmilisi rütme ja nende mõju meie igapäevaelule. See blogipostitus sukeldub sügavamale sellesse ainulaadsesse taevasesse sündmusesse, uurides, millist mõju võib see avaldada meie elule ja kuidas me saame sellest maksimaalselt kasu lõigata.

Loe lisaks

27. jaanuar: Avast selle päeva mõju oma elule

27. jaanuaril saabub astroloogiline vaatemäng, kus Mars ja Merkuur ühinevad Kaljukitses, samal ajal kui Jupiter loob Päikesega pinge seisu. See ainulaadne taevane seadistus pakub võimalust avastada uusi vaatenurki ja rakendada neid oma igapäevaelus. Järgnevalt sukeldume sügavamale nendesse aspektidesse ja uurime, kuidas nad võivad teie elu mõjutada, tuues esile praktilisi nõuandeid ja soovitusi.

Loe lisaks