Blogi

Filtreeri postitusi

29 aprill: Unistused vs reaalsus

29. aprillil toimub astroloogias oluline sündmus, kui Mars ja Neptuun moodustavad ühenduse Kalade sodiaagimärgis. See kooslus loob unikaalse energia, mis võib mõjutada nii meie sisemist maailma kui ka tegelikkusega suhestumist. Mars, jõu ja tegutsemise planeet, ühenduses Neptuuniga, unistuste ja intuitsiooni sümboliga, kutsub meid üles leidma tasakaalu praktilisuse ja inspiratsiooni vahel.

Loe lisaks

3 aprill: Neptuuni ja Veenuse Maagiline Ühendus Kalades: Avastades Armastust, Loovust ja Küllust

3. aprillil toimub astroloogiliselt oluline sündmus, kui Neptuun ja Veenus moodustavad Kalade tähtkujus ühenduse. See haruldane kooslus avab ukse sügavatele emotsionaalsetele kogemustele, unistustele ja intuitsioonile. Neptuun, mis valitseb unistusi, intuitsiooni ja ühendust universaalse armastusega, kohtub Veenusega, planeediga, mis sümboliseerib armastust, raha, ilu ja harmooniat. Kalade märgis toimuv ühendus rõhutab veelgi nende planeetide ühisomadusi ja pakub unikaalset võimalust süvendada suhteid, kunstilist väljendust ja spirituaalset kasvu.

Loe lisaks

17 märts: Päikese ja Neptuuni Ühendus: Unistuste ja Reaalsuse Kohtumispaik

17. märtsil leiab aset astroloogiline sündmus, kui Päike teeb ühenduse Neptuuniga. See kokkupuude toob esile Neptuuni unistava ja müstilise energia kooskõlas Päikese elujõu ja eneseväljendusega. Selle postituse eesmärk on uurida, mis sellel ajal toimub, millised on peamised väljakutsed ja kuidas me saame seda aega positiivselt ära kasutada.

Loe lisaks

8 märts: Tähistaeva Loov jõud: Merkuuri ja Neptuuni ühenduse mõju

8. märtsil leiab aset astroloogiline sündmus, kui transiitne Merkuur on ühenduses transiitse Neptuuniga märgis, mis on tuntud oma sügava intuitiivsuse ja unistavate omaduste poolest – Kalades. See kosmiline kohtumine kutsub esile loomingulise väljenduse, unistuste ja intuitsiooni sünergia, pakkudes unikaalset võimalust süvendada oma sisemaailma mõistmist ja luua ühendus universumi peenemate sõnumitega.

Loe lisaks

19. jaanuar – Päev, mil Jupiter ja Merkuur loovad harmooniat, samal ajal kui Neptuun ja Veenus tekitavat pingelisi ja segaseid olukordi

Astroloogia maailm on täis põnevaid ja sageli üllatavaid seoseid, mis aitavad meil mõista nii enda kui ka ümbritseva maailma dünaamikat. 19. jaanuaril 2024 toimuvad kaks olulist astroloogilist sündmust – Jupiteri harmoonia Merkuuriga ja Neptuuni pingeseis Veenusega. Need aspektid mitte ainult ei kujunda seda päeva eriliseks, vaid pakuvad ka sügavamaid teadmisi ja mõistmist meie eluteele.

Loe lisaks

Arhiiv