Blogi

Filtreeri postitusi

10 aprill: Võimalus Vaimseks Kasvuks ja Praktiliseks Tegutsemiseks

10. aprillil toimub oluline astroloogiline sündmus – Saturni ja Marsi ühendus Kalade tähtkujus. See kohtumine toob kaasa tugeva ja intensiivse energia, mis võib mõjutada meie elu erinevaid aspekte, alates vaimsest kasvust kuni praktilise tegutsemiseni. Saturn, distsipliini ja kohustuste sümbol, ühineb Marsiga, tegutsemise ja julguse planeediga, luues energia, mis nõuab kannatlikkust, keskendumist ja sihikindlust.


Loe lisaks

Kosmiline Reaalsuse Kontroll 28. Veebruaril

28. veebruaril toimub taevas erakordne sündmus, kui Päike, Saturn ja Merkuur moodustavad ühenduse Kalade märgis, luues ainulaadse energia, mis mõjutab meie emotsionaalset, vaimset ja kommunikatiivset maailma. See kosmiline kooslus toob kaasa sügavaid õppetunde, enesearengu võimalusi ja vajaduse praktilisuse järele.

Loe lisaks

28. jaanuar: Suurepärane päev, et edendada oma suhteid ja raha asju!

28. jaanuar toob endaga kaasa mitmeid olulisi astroloogilisi sündmusi, mis võivad avaldada märkimisväärset mõju meie igapäevaelule. Selle päeva jooksul leiame Saturni harmoonia Veenusega, Uraani harmoonia Merkuuriga, ning Merkuuri ja Marsi pingeseisu karmasõlmedega. Need kosmilised liikumised pakuvad ainulaadseid võimalusi ja väljakutseid, mille mõistmine aitab meil paremini navigeerida oma isiklikus ja professionaalses elus. Selles postituses uurime, mida need seisud tähendavad ja kuidas neid enda kasuks rakendada.

Loe lisaks

Arhiiv