Blogi

Filtreeri postitusi

28 märts Toob Kaasa Vabaduse Armastuses ja Loovuses

28. märtsil toob taevane ballett meieni Veenuse ja Uraani harmoonilise ühenduse, avades uksed värsketele tuultele meie suhetes ja loovates püüdlustes. See astroloogiline sündmus lubab armastuse, ilu ja rahaliste väärtuste planeedil Veenusel suhestuda ootamatuste, innovatsiooni ja vabaduse planeedi Uraaniga, pakkudes meile võimalust murda rutiinist välja ja kogeda elu uuel, põnevamal moel.

Loe lisaks

8 märts: Tähistaeva Loov jõud: Merkuuri ja Neptuuni ühenduse mõju

8. märtsil leiab aset astroloogiline sündmus, kui transiitne Merkuur on ühenduses transiitse Neptuuniga märgis, mis on tuntud oma sügava intuitiivsuse ja unistavate omaduste poolest – Kalades. See kosmiline kohtumine kutsub esile loomingulise väljenduse, unistuste ja intuitsiooni sünergia, pakkudes unikaalset võimalust süvendada oma sisemaailma mõistmist ja luua ühendus universumi peenemate sõnumitega.

Loe lisaks

Intuitsiooni ja Loovuse Laine 19. Veebruar – 20 märts

19. veebruaril toimub kosmiline sündmus, kus transiitne Päike liigub Kalade märki, avades ukse sügavamale emotsionaalsele ja spirituaalsele mõistmisele. Kalade märk, tuntud oma tundlikkuse, empaatia ja intuitsiooni poolest, kutsub meid üles uurima oma sisemist maailma ja ühendust universumiga. See periood pakub võimalust sukelduda oma unistustesse ja kujutlusvõimesse, avastades loovuse ja kaastunde uusi tasandeid.

Loe lisaks

16.01 mõjud - Päikese ja Neptuuni Harmooniline Tants

16 jaanuar toimub Päikese ja Neptuuni seksiil. Selle aspekti mõjusfääris algab järgmine nädal ja kestab umbes nädala keskpaigani. 

Päikese ja Neptuuni seksiil aspekt tõotab tuua meile harmooniat ja inspiratsiooni. See aspekt sümboliseerib kahe planeedi vahelist toetavat energiavahetust, mis soodustab loovust, intuitsiooni ja vaimset selgust.

Loe lisaks