Blogi

Filtreeri postitusi

Uuendus ja Transformatsioon: Taevalikud Mõjud 21. Aprillil

21. aprill toob endaga kaasa märkimisväärseid astroloogilisi sündmusi, mis mõjutavad nii isiklikke kui ühiskondlikke energiaid. Jupiteri ja Uraani ühendus Sõnni märgis ning Päikese pinge nurk Pluutoga on olulised kosmilised mustrid, mis võivad esile kutsuda olulisi muutusi ja väljakutseid. Sellest tulenevalt on tähtis mõista nende aspektide mõjusid ja kuidas neid enda kasuks pöörata.

Loe lisaks

17 aprill: Marsi ja Jupiteri Harmoonia: Tee Julgusest Kasvuni

17. aprillil toimub Marsi ja Jupiteri harmoonia, pakkudes ainulaadset võimalust ühendada tegutsemise jõud ja kasvu potentsiaal. See astroloogiline sündmus toob esile energia, julguse ja optimismi koosmõju, mis loob viljaka pinnase uuteks algusteks ja eneseületamiseks. Mars, mis sümboliseerib julgust, jõudu ja initsiatiivi, töötab koos Jupiteriga, laienemise, õnne ja edu planeediga, luues seeläbi dünaamilise duo, mis võib aidata meil oma eesmärke saavutada ja unistustele lähemale jõuda.

Loe lisaks

Märtsi Esimese Päeva Kosmiline Kingitus

1. märtsil toob universum meieni Päikese ja Jupiteri harmoonia, mis on täis optimismi, kasvu ja õnne. See harmooniline suhe julgustab meid laiendama oma vaatevälja, otsima uusi võimalusi ja avastama elu positiivseid aspekte. See päev märgib aega, mil suurem enesekindlus ja hea õnn võivad meie teele sattuda, pakkudes meile võimalust haarata elu mõlemast käest.

Loe lisaks

29ndal Veebruaril On Võimalus Avardada Oma Mõistuse Piire

29. veebruaril toimub positiivne astroloogiline sündmus, kui transiitne Merkuur loob harmoonia Jupiteriga. See kosmiline kohtumine sümboliseerib mõistuse ja õnne planeetide vahelist sünergiat, tuues kaasa uued õppimisvõimalused, laienemise ja positiivse mõtlemise. Merkuuri ja Jupiteri harmooniline aspekt julgustab meid mõtlema suurelt, avardama oma teadmisi ja väljendama oma mõtteid vabamalt ja loovamalt.

Loe lisaks

Arhiiv