Blogi

Filtreeri postitusi

Märtsi Esimese Päeva Kosmiline Kingitus

1. märtsil toob universum meieni Päikese ja Jupiteri harmoonia, mis on täis optimismi, kasvu ja õnne. See harmooniline suhe julgustab meid laiendama oma vaatevälja, otsima uusi võimalusi ja avastama elu positiivseid aspekte. See päev märgib aega, mil suurem enesekindlus ja hea õnn võivad meie teele sattuda, pakkudes meile võimalust haarata elu mõlemast käest.

Loe lisaks

29ndal Veebruaril On Võimalus Avardada Oma Mõistuse Piire

29. veebruaril toimub positiivne astroloogiline sündmus, kui transiitne Merkuur loob harmoonia Jupiteriga. See kosmiline kohtumine sümboliseerib mõistuse ja õnne planeetide vahelist sünergiat, tuues kaasa uued õppimisvõimalused, laienemise ja positiivse mõtlemise. Merkuuri ja Jupiteri harmooniline aspekt julgustab meid mõtlema suurelt, avardama oma teadmisi ja väljendama oma mõtteid vabamalt ja loovamalt.

Loe lisaks

Võimaluste ja Entusiasmi Tasakaalustamine 26. Veebruaril

26. veebruaril toob taevane areen meieni transiitse Marsi pinge seisus transiitse Jupiteriga, esitades väljakutse, kuidas suunata meie tegevuse planeedi Mars energiat Veevalajas kooskõlas kasvu ja laienemise jõu Jupiteriga. See astroloogiline konfiguratsioon võib kaasa tuua suurenenud ambitsiooni ja teotahet, kuid samas ka väljakutseid, mis tulenevad nende kahe jõu vastuolust.

Loe lisaks

25 veebruaril toimuv pingeseis võib tuua proovikivisid nii armastuse kui ka rahaasjades

25ndal veebruaril moodustab Veenus pinge seisu Jupiteriga, mis puudutab meie soove, väärtushinnanguid ja laienemise püüdlusi. Veenus, armastuse, ilu ja väärtuste planeet, seisab vastamisi Jupiteriga, laienemise, õnne ja ülevoolavuse sümboliga. See aspekt kutsub meid üles vaatlema, kuidas me tasakaalustame oma soovid ja kuidas meie liigsed püüdlused võivad mõjutada meie elu stabiilsust ja harmooniat.

Loe lisaks

Arhiiv