Blogi

Filtreeri postitusi

6 aprill: Veenuse ja Pluuto Sügav Harmoonia: Võimalus Transformatsiooniks ja Külluseks

6. aprillil toimub astroloogiline sündmus, kus Veenus, armastuse ja ilu planeet, loob harmoonia Pluutoga, transformatsiooni ja taassünni sümboliga. See kooslus pakub ainulaadset võimalust sügavateks muutusteks isiklikes suhetes, finantsasjades ja eneseväärtustamises. Harmoonia loob aluse positiivseks muutuseks, võimaldades meil vabaneda vanadest mustritest ja avada ukse uuele energia voolule meie elus.

Loe lisaks

3 aprill: Neptuuni ja Veenuse Maagiline Ühendus Kalades: Avastades Armastust, Loovust ja Küllust

3. aprillil toimub astroloogiliselt oluline sündmus, kui Neptuun ja Veenus moodustavad Kalade tähtkujus ühenduse. See haruldane kooslus avab ukse sügavatele emotsionaalsetele kogemustele, unistustele ja intuitsioonile. Neptuun, mis valitseb unistusi, intuitsiooni ja ühendust universaalse armastusega, kohtub Veenusega, planeediga, mis sümboliseerib armastust, raha, ilu ja harmooniat. Kalade märgis toimuv ühendus rõhutab veelgi nende planeetide ühisomadusi ja pakub unikaalset võimalust süvendada suhteid, kunstilist väljendust ja spirituaalset kasvu.

Loe lisaks

28 märts Toob Kaasa Vabaduse Armastuses ja Loovuses

28. märtsil toob taevane ballett meieni Veenuse ja Uraani harmoonilise ühenduse, avades uksed värsketele tuultele meie suhetes ja loovates püüdlustes. See astroloogiline sündmus lubab armastuse, ilu ja rahaliste väärtuste planeedil Veenusel suhestuda ootamatuste, innovatsiooni ja vabaduse planeedi Uraaniga, pakkudes meile võimalust murda rutiinist välja ja kogeda elu uuel, põnevamal moel.

Loe lisaks

Arhiiv