Blogi

Filtreeri postitusi

Ootamatuste ja muutuste karusell 3ndal märtsil

3. märtsil toob kosmos meile väljakutse, kui transiitne Veenus moodustab pinge seisu Uraaniga, luues olukorra, mis võib tuua meie suhetesse, finantsidesse ja isiklikku väärtushinnangutesse ootamatuid pöördeid. Veenus, mis sümboliseerib armastust, ilu ja rahalist heaolu, on pinge seisus Uraaniga, mis esindab ootamatusi, vabadust ja muutusi. See kombinatsioon võib esile kutsuda põnevust ja uuenduslikkust, kuid samas ka ebastabiilsust ja ettearvamatust.

Loe lisaks

Võimaluste ja Entusiasmi Tasakaalustamine 26. Veebruaril

26. veebruaril toob taevane areen meieni transiitse Marsi pinge seisus transiitse Jupiteriga, esitades väljakutse, kuidas suunata meie tegevuse planeedi Mars energiat Veevalajas kooskõlas kasvu ja laienemise jõu Jupiteriga. See astroloogiline konfiguratsioon võib kaasa tuua suurenenud ambitsiooni ja teotahet, kuid samas ka väljakutseid, mis tulenevad nende kahe jõu vastuolust.

Loe lisaks

Merkuuri ja Uraani Pinge Seis: Väljakutsed ja Võimalused 17. Veebruaril

17. veebruaril astub transiitne Merkuur pinge seisu Uraaniga, tuues kaasa aja, mis on täis äkilisi muutusi, ootamatusi ja intellektuaalset stimulatsiooni. Merkuur, mis valitseb suhtlemist, mõtlemist ja lühireise, on pinge seisus Uraaniga, innovatsiooni, äkiliste muutuste ja vabaduse planeediga. See astroloogiline aspekt võib tuua kaasa pinget ja ärevust, kuid samas pakub see ka võimalusi ootamatuteks läbimurreteks ja uuteks avastusteks.

Loe lisaks