Blogi

Filtreeri postitusi

Veenuse Võluvägi Veevalajas: Armastuse ja Rahanduse Uuenduskuur 16. veebruarist 11. märtsini

Kui Veenus, armastuse, ilu ja rahanduse planeet, liigub Veevalaja märki 16. veebruaril ja jääb sinna kuni 11. märtsini, ootab meid ees eriline periood, mis toob kaasa uusi perspektiive armastuses ja suhetes, aga ka meie rahalises elus. Veevalaja märgi all rõhutab Veenus sõltumatust, originaalsust ja sõprust, pakkudes värsket hingamist meie emotsionaalsetesse ja rahalistesse asjadesse.

Loe lisaks

13 veebruar: Marss Liigub Veevalaja Märki: Uued Algused ja Vabaduse Otsing

Marss, planeet, mis sümboliseerib tahtejõudu, energiaid ja algatusvõimet, liigub Veevalaja märki 13ndal veebruaril ja jääb sinna kuni 23nda märtsini. See transiit pakub ainulaadset võimalust uuteks algusteks, eriti seoses vabaduse, innovatsiooni ja kollektiivsete ettevõtmistega. Kuidas see mõjutab meid ja mida saame oodata selle transiidi ajal?

Loe lisaks

21 jaanuar - Pluuto sisenemine Veevalajasse: Transformatsioon ja Edasiminek

21. jaanuaril 2024 toimub astroloogias märkimisväärne sündmus – Pluuto siseneb Veevalaja märki. See on oluline hetk, mis tähistab suurte muutuste ja arengute algust nii isiklikul kui ka kollektiivsel tasandil. Pluuto, sügava transformatsiooni ja taassünni sümbol, toob Veevalajasse oma jõulise energia, lubades kaasa tuua pöördelisi muudatusi.  2 septembril tuleb Pluuto korraks veel tagasi Kaljukitse märki ja lõplikult siseneb Pluuto Veevalajasse 19ndal novembril 2024, aga Veevalaja märgi mõjusid tunneme ja näeme juba praegu väga tugevalt.

Loe lisaks

Arhiiv