Kommenteeri

Jänese aasta algus ja Kuu loomine Veevalajas 21 jaanuar 2023

21 jaanuar kell 22.53 2023 aastal toimub Kuu loomine Veevalajas ja koos sellega algab ka Jänese aasta. Seekordsele Kuu loomise perioodile on eelnenud erakordselt pingeline aeg ning ka Kuu loomine ise võib kaasa tuua üksjagu pinget, üllatusi ja muudatusi.
Kuu loomine Veevalajas on seekord ühenduses planeet Pluutoga ja planeet Jupiteriga. See tähendab seda, et tuleb valmis olla muutusteks, aga võimalus on ka näha maailma täiesti teise pilguga. Kes muudatustega paremini kaasa läheb ja kohaneb, sellel tuleb Jänese aasta oluliselt lihtsam ja edukam, kui sellele, kes tahab sama vanamoodi jätkata. Muidugi on võimalus ära kasutada ka planeet Jupiteri head õnne ja positiivsust, kuid kindlasti ei tule need kätte lihtsalt niisama käed rüpes istudes vaid tuleb olla avatud ja akiivne ka ise, et vastavaid võimalusi ära kasutada. Kuna seekordsel Jänese aastal on universumi poolt puudu tule energia, siis on soovitatav seda ise juurde tekitada, näiteks läbi punase värvi kandmise või läbi aktiivse liikumise. Kui tuld ei ole, siis võivad kergesti tekkida konfliktid, et läbi selle tule energiat juurde tekitada, aga ei pea ju nii kaua ootama kuni konfliktid tekivad vaid on mõistlikum ise teadlikult tuleenergiat juurde tekitada. Ka raha energia liikumine on sel aastal seotud just tule energiaga ja punase värviga, seega osta näiteks punane rahakott või pane oma kodu/firma külluse nurka midagi punast. 
Tulles nüüd tagasi Veevalaja Kuu loomise juurde, siis seekordne Kuu loomine manitseb kokkuhoidlikusele ja oma väärtushinnangute ümberhindamisele kuni järgneva Kuu loomiseni 20ndal veebruaril. Kui soovid midagi müüa, siis küsi õiglast hinda või pigem tagasihoidlikumalt, igasugune liialdus ja liiga palju küsimine ei toimi praegu. Sama kehtib ka ostmise puhul, et tee enda jaoks selgeks, kas soovitud toode/teenus on ikka seda hinda väärt ja äkki on olemas mõistlikuma hinnaga alternatiivi? Liigne kulutamine ei ole hetkel soovituslik. Samuti tuleb valmis olla üllatusteks, sest Veevalajale üllatused ja ootamatused meeldivad, hea aeg võib olla reisimiseks, maailmavaateliseks arenguks ja õppimiseks. Veevalaja Kuu loomine võib viidata ka rohkem närvilisemale perioodile, seega oleks hea võimalikult palju lõdvestuda ja lõõgastuda, siis on ka kergem muutustega kaasa minna.

Lisa kommentaar

Email again: