Kommenteeri

Neitsi Kuu 11-13 jaanuar 2023

Kuu liigub Neitsi märgis 11-13 jaanuar kell 4.57. See periood on hea aeg täpsust nõudvateks tegevusteks, pisidetailidega tegelemiseks ja  töö tegemiseks. 
Samas võib Kuu liikumine Neitsi märgis muuta inimesed rohkem kriitilisemaks nii iseenda kui ka teiste suhtes. Tõenäoliselt avaldatakse rohkem kriitilise sisuga arvamusi, mis võivad isegi olla kohati liialt üle paisutatud, kuid samas toovad välja detaile, millele varasemalt tähelepanu nii palju ei pööratud. Selle kuu seisuga on keerulisem näha üldpilti, rohkem võib olla hirme ja muretsemist. Seega ei tasuks ühiskonnas olevate hirmude ja muretsemisega kaasa minna vaid tuleks kasutada seda aega, et tegeleda hirmudest vabaks saamisega ja detailide nägemisele ning vigade parandusele. Tühikäigul Kuu periood on 13 jaanuar kell 1.05 - 4.57 - see periood on sobilik puhkamiseks ja magamiseks, sellel ajal toimuvad kohtumised või sündmused võivad ära jääda, töötamiseks ei pruugi olla piisavalt energiat ning uuega alustamiseks pole sobilik aeg. Õnneks jääb seekordne tühikäigul Kuu periood öisesse aega ja seega ei sega see enamike inimeste ettevõtmisi.
Kui soovid iseenda kohta rohkem teada saada või oma ellu suuremat kindlust tuua, siis tule astroloogilisele nõustamisele, rohkem infot www.astroloogia.eu või kristelle@kcampers.ee

Lisa kommentaar

Email again: