Blogi

Filtreeri postitusi

Marsi ja Uraani harmoonia: Võimaluste aken 20. aprillil

20. aprillil on taevas toimumas astroloogiline sündmus, kui Mars ja Uraan moodustavad harmoonilise nurga. See joondumine on astroloogias tuntud kui aeg, mil energiad voolavad sujuvamalt ja pakuvad meile võimalusi enesearenguks ning uuteks algusteks. Selline planeetide harmoonia soosib julgust ja uuenduslikkust, muutes selle ideaalseks hetkeks, et astuda samme oma unistuste suunas.

Loe lisaks

11 aprill: Avasta Päikese ja Merkuuri Kohtumise Jõud Jääras

11. aprillil toimub Päikese ja Merkuuri ühendus Jääras, tuues kaasa energialaine, mis keskendub suhtlemisele, intellektile ja julgetele algatustele. See on periood, mil meie mõtlemine ja väljendusoskus võivad jõuda uuele tasemele, innustades meid tegutsema julguse ja otsusekindlusega. Jäära tuleenergia ühendatuna Merkuuri suhtlus- ja mõistmisvõimega loob soodsa keskkonna uute ideede genereerimiseks ja nende kiireks rakendamiseks.

Loe lisaks

Merkuuri Retrograadi Mõjud ja Võimalused: 2. – 25. aprill

Merkuuri retrograad on astroloogilises mõistes periood, mil tundub, nagu planeet Merkuur liiguks taeva teljel tagurpidi. Kuigi see on optiline illusioon, omistavad astroloogid sellele ajale olulist mõju inimeste igapäevaelule, kommunikatsioonile, tehnoloogiale ja reisimisele. Sel aastal toimub Merkuuri retrograad 2. aprillist kuni 25. aprillini, tuues endaga kaasa nii väljakutseid kui ka võimalusi.

Loe lisaks

21 märts: Päikese ja Pluuto Harmooniline Ühendus: Võimaluste Aken Muutuseks

21. märtsil toimub kosmilises tantsus huvitav sündmus, kui Päike moodustab harmoonilise ühenduse Pluutoga. See astroloogiline aspekt avab ukse sügavateks isiklikeks ja kollektiivseteks muutusteks, tuues esile jõu, taassünni ja transformatsiooni teemad. Sellisel ajal võivad inimesed tunda suurenenud sisemist jõudu ja motivatsiooni, et tegeleda oma elu varjatud või mahasurutud aspektidega.

Loe lisaks

Avastades Uusi Võimalusi: Merkuuri ja Uraani Harmoonia 4. märtsil

4. märtsil toimub astroloogilises maailmas oluline sündmus, kui transiitne Merkuur moodustab harmoonia transiitse Uraaniga. See kooslus avab uksed uutele ideedele, innovatsioonile ja ootamatutele avastustele. Selles blogipostituses vaatleme, mida see periood endast kujutab, millised on selle väljakutsed ja kuidas saab seda aega kõige paremini enda kasuks tööle panna.

Loe lisaks

Arhiiv