Kommenteeri

25 jaanuar - Lõvi Täiskuu Valguses: Avasta Oma Võimalused

25. jaanuaril toimuv täiskuu Lõvi märgis on astroloogiline sündmus, mis toob esile meie sisemise jõu, eneseväljenduse ja loovuse. Täiskuu hetkel, kui Kuu on täielikult Päikese valguses, avaldab Lõvi märk oma kõige eredamal kujul mõju meie emotsioonidele ja käitumisele. Lõvi märgi energia sümboliseerib julgust, uhkust ja soovi särada. See täiskuu toob esile võimaluse astuda valgusesse, näidata julgelt oma tõelist mina ning omaks võtta oma unikaalsed anded ja oskused.

Täiskuu Lõvi märgis rõhutab eneseväljenduse ja loovuse tähtsust meie eludes. See on aeg, mil meie sisemine kirg tõuseb esile, võimaldades meil avaldada oma tõelist olemust. Lõvi energia julgustab meid võtma riske, olema ausad oma tunnete ja soovide suhtes ning väljendama end julgelt ja loovalt. See on suurepärane hetk kunstiliste projektide alustamiseks, isiklike suhete süvendamiseks ja oma sisemise lapse vabastamiseks, et nautida elu täiel rinnal. 

See kordsed täiskuud mõjutab pinge seis Jupiteriga, mis toob esile vajaduse laienemise ja kasvu järele. See aspekt võib põhjustada liigset optimismi ja ülehindamist, eriti seoses finants- ja isiklike eesmärkidega. Samas pakub see ka võimalusi enesekindluse suurendamiseks ja oma ambitsioonide täitmiseks. Oluline on hoida tasakaalu – olla küll julge ja enesekindel, kuid samas realistlik ja mõistlik oma ootustes ja tegevustes. 

Veel on Lõvi täiskuul pingeseis Pluutoga Veevalajas, mis loob võimsa kontrasti individuaalse väljenduse ja kollektiivse transformatsiooni vahel. See seis võib tuua esile pinged isikliku loovuse ja ühiskondlike ootuste vahel, sundides meid leidma tasakaalu oma sisemise mina ja välimise maailma vahel. Lõvi täiskuu julgustab eneseväljendust ja loovust, samas kui Pluuto Veevalajas rõhutab sügavat muutust ja uuendusi. See periood võib olla intensiivne, kuid pakub ka võimalust sügavaks isiklikuks ja kollektiivseks arenguks.

Lõvi täiskuu on suurepärane aeg oma sisemise jõu ja loovuse avastamiseks. Siin on mõned praktilised soovitused, kuidas seda energiat kasutada: 

- Väljenda End Julgelt: Kasuta seda aega, et väljendada oma tõelisi tundeid ja mõtteid. Olgu see läbi kunsti, kirjutamise või lihtsalt oma emotsioonide jagamise lähedastega.

- Tee Julgeid Samme Isikliku Kasvu Nimel: Mõtle, millised on sinu suurimad unistused ja ambitsioonid. Täiskuu annab sulle julguse ja energia nende poole püüdlemiseks.

- Loo Tasakaal Optimismi ja Tegeliku Reaalsuse Vahel: Kuigi Jupiteri pingeseis võib tuua kaasa suurema optimismi, on oluline jääda realistlikuks. Tee plaane, aga arvesta ka võimalike takistustega.

-Ole Valmis Vastu Võtma Muutusi: Pingeseis Pluutoga loob soodsa pinnase muutuste tegemiseks, kuid ole valmis ootamatuteks olukordadeks ja takistusteks. 

Täiskuu Lõvis on võimas aeg, mis toob esile sügavaid emotsioone, loovust ja eneseväljendust. Selle perioodi mõistmine aitab meil paremini suhestuda oma sisemise minaga ja avastada oma tõelist potentsiaali. Kui soovite sügavamat arusaama sellest, kuidas astroloogia võib teie elu mõjutada, või soovite nõuandeid, kuidas praegust energiat parimal viisil kasutada, võtke kindlasti ühendust Kristellega aadressil kristelle@kcampers.ee, et leppida kokku personaalne astroloogiline konsultatsioon.


Lisa kommentaar

Email again: