Kommenteeri

Vähi täiskuu 7 jaanuar 2023

7 jaanuaril 2023 kell 1.08 laiub taevas Vähi täiskuu, mis toob meie ellu aktiivsust, aga ka suurenenud emotsionaalsuse ja suurema vajaduse turvatunde järgi. Ülesse võivad kerkida lahendamata sündmused või tunded minevikust.
Seekordne täiskuu on väga intensiivne just emotsionaalses plaanis, sest Vähi teemaks on tunded ja tundemaailm, seega tajume tundeid tavapärasemalt rohkem intensiivsemalt ning meie reageeringud erinevatele sündmustele juhtuvad justkui iseenesest. Palju võib tekkida pingeid suhtlemisel teiste inimestega, sest Vähi täiskuu vastas laiutab lisaks Päikesele ka planeet Merkuur, mis on lisaks ka retrograadis. See tähendab seda, et suhtlemisel tuleb arusaamatusi ette oluliselt tihedamini, üksteisest ei saada õigesti aru, osa informatsioonist võib kaduma minna ning kindlasti tasub olla ettevaatlik liikluses ja liiklemisel, sest õnnetused on kerged tekkima. Praegu ei ole hea aeg uuega alustamiseks, lepingutele alla kirjutamiseks ega esmase emotsiooni pealt otsuste tegemiseks. Hea aeg on mineviku teemadega tegeleda ja vanadest asjadest lahti lasta, mis sind elus enam edasi ei vii. Puhasta ennast vanadest mõtetest ja tunnetest ning lase minevikul minna koos käesoleva täiskuuga. Samas võib tagasi pöörduda nende mineviku tegevuste juurde, mis on unustuse hõlma vajunud, näiteks mõne hobiga tegelemine uuesti päevakorda võtta, selline vana asja uuesti kasutusel võtmine võib jällegi väga edukaks ja meeldivaks kujuneda. Peresuhted võivad hetkel pingelised olla, sest Merkuur ei soosi suhtlemist, sest üksteisest lihtsalt räägitakse mööda või ei mõisteta üksteist. Mugavam võib olla lihtsalt kodus vanade sõprade/tuttavate seltsis aega veeta või tegeleda lihtsalt iseenda tundemaailmaga ja isikliku arenguga. Hästi võiksid mõjuda ka veeprotseduurid.
 
Kui tunned, et vajad abi või suuremat selgust oma ellu, siis telli endale astroloogiline sünnikaardi analüüs, aastaprognoos või suhteanalüüs - www.astroloogia.eu

Lisa kommentaar

Email again: