Blogi

Filtreeri postitusi

11 aprill: Avasta Päikese ja Merkuuri Kohtumise Jõud Jääras

11. aprillil toimub Päikese ja Merkuuri ühendus Jääras, tuues kaasa energialaine, mis keskendub suhtlemisele, intellektile ja julgetele algatustele. See on periood, mil meie mõtlemine ja väljendusoskus võivad jõuda uuele tasemele, innustades meid tegutsema julguse ja otsusekindlusega. Jäära tuleenergia ühendatuna Merkuuri suhtlus- ja mõistmisvõimega loob soodsa keskkonna uute ideede genereerimiseks ja nende kiireks rakendamiseks.

Loe lisaks

Merkuuri Retrograadi Mõjud ja Võimalused: 2. – 25. aprill

Merkuuri retrograad on astroloogilises mõistes periood, mil tundub, nagu planeet Merkuur liiguks taeva teljel tagurpidi. Kuigi see on optiline illusioon, omistavad astroloogid sellele ajale olulist mõju inimeste igapäevaelule, kommunikatsioonile, tehnoloogiale ja reisimisele. Sel aastal toimub Merkuuri retrograad 2. aprillist kuni 25. aprillini, tuues endaga kaasa nii väljakutseid kui ka võimalusi.

Loe lisaks

Uute Alguste ja Kosmiliste Pingete Sümfoonia: 10. märtsi Taevased Mustrid

10. märtsil toob kosmos meile erakordselt dünaamilise päeva, mis on täis nii uusi algusi kui ka väljakutseid. Kuu loomine Kalade märgis toob kaasa sügava emotsionaalse ja spirituaalse taassünni võimaluse, samal ajal kui taevased pinged ja harmooniad mängivad oma osa meie igapäevaelus. Selles postituses vaatleme, mida need planeediseisud endast kujutavad ja kuidas saame nende mõjusid positiivselt ära kasutada.

Loe lisaks

8 märts: Tähistaeva Loov jõud: Merkuuri ja Neptuuni ühenduse mõju

8. märtsil leiab aset astroloogiline sündmus, kui transiitne Merkuur on ühenduses transiitse Neptuuniga märgis, mis on tuntud oma sügava intuitiivsuse ja unistavate omaduste poolest – Kalades. See kosmiline kohtumine kutsub esile loomingulise väljenduse, unistuste ja intuitsiooni sünergia, pakkudes unikaalset võimalust süvendada oma sisemaailma mõistmist ja luua ühendus universumi peenemate sõnumitega.

Loe lisaks

Avastades Uusi Võimalusi: Merkuuri ja Uraani Harmoonia 4. märtsil

4. märtsil toimub astroloogilises maailmas oluline sündmus, kui transiitne Merkuur moodustab harmoonia transiitse Uraaniga. See kooslus avab uksed uutele ideedele, innovatsioonile ja ootamatutele avastustele. Selles blogipostituses vaatleme, mida see periood endast kujutab, millised on selle väljakutsed ja kuidas saab seda aega kõige paremini enda kasuks tööle panna.

Loe lisaks

Arhiiv