Blogi

Filtreeri postitusi

30. jaanuar: Soodne pinnas uuteks algatusteks!

Aasta 2024 on täis põnevaid taevaseid sündmusi, ja üks neist on Uraani harmoonia Marsiga, mis leiab aset 30. jaanuaril. Astroloogia on võimas tööriist, mis aitab meil mõista kosmilisi rütme ja nende mõju meie igapäevaelule. See blogipostitus sukeldub sügavamale sellesse ainulaadsesse taevasesse sündmusesse, uurides, millist mõju võib see avaldada meie elule ja kuidas me saame sellest maksimaalselt kasu lõigata.

Loe lisaks

28. jaanuar: Suurepärane päev, et edendada oma suhteid ja raha asju!

28. jaanuar toob endaga kaasa mitmeid olulisi astroloogilisi sündmusi, mis võivad avaldada märkimisväärset mõju meie igapäevaelule. Selle päeva jooksul leiame Saturni harmoonia Veenusega, Uraani harmoonia Merkuuriga, ning Merkuuri ja Marsi pingeseisu karmasõlmedega. Need kosmilised liikumised pakuvad ainulaadseid võimalusi ja väljakutseid, mille mõistmine aitab meil paremini navigeerida oma isiklikus ja professionaalses elus. Selles postituses uurime, mida need seisud tähendavad ja kuidas neid enda kasuks rakendada.

Loe lisaks

27. jaanuar: Avast selle päeva mõju oma elule

27. jaanuaril saabub astroloogiline vaatemäng, kus Mars ja Merkuur ühinevad Kaljukitses, samal ajal kui Jupiter loob Päikesega pinge seisu. See ainulaadne taevane seadistus pakub võimalust avastada uusi vaatenurki ja rakendada neid oma igapäevaelus. Järgnevalt sukeldume sügavamale nendesse aspektidesse ja uurime, kuidas nad võivad teie elu mõjutada, tuues esile praktilisi nõuandeid ja soovitusi.

Loe lisaks

Kuu faasid ja Sinu igapäevaelu: Kuidas Kuutsüklid mõjutavad meie emotsioone ja otsuseid

Üks kuutsükkel, kestab umbes 29,5 päeva. See on aeg, mis kulub Kuul, et liikuda läbi oma erinevate faaside: alates Kuu loomisest kuni järgmise Kuu loomiseni. See tsükkel mõjutab nii loodust kui ka inimkäitumist, olles oluline astroloogia ja paljude kultuuride traditsioonides. 

Kuna Kuu faasid mängivad olulist rolli nii looduses kui ka inimelus, siis mõjutavad need faasid meie emotsioone ja otsuseid. Siin on ülevaade igast faasist:
Loe lisaks

21 jaanuar - Pluuto sisenemine Veevalajasse: Transformatsioon ja Edasiminek

21. jaanuaril 2024 toimub astroloogias märkimisväärne sündmus – Pluuto siseneb Veevalaja märki. See on oluline hetk, mis tähistab suurte muutuste ja arengute algust nii isiklikul kui ka kollektiivsel tasandil. Pluuto, sügava transformatsiooni ja taassünni sümbol, toob Veevalajasse oma jõulise energia, lubades kaasa tuua pöördelisi muudatusi.  2 septembril tuleb Pluuto korraks veel tagasi Kaljukitse märki ja lõplikult siseneb Pluuto Veevalajasse 19ndal novembril 2024, aga Veevalaja märgi mõjusid tunneme ja näeme juba praegu väga tugevalt.

Loe lisaks

Arhiiv