Blogi

Filtreeri postitusi

Uuendus ja Transformatsioon: Taevalikud Mõjud 21. Aprillil

21. aprill toob endaga kaasa märkimisväärseid astroloogilisi sündmusi, mis mõjutavad nii isiklikke kui ühiskondlikke energiaid. Jupiteri ja Uraani ühendus Sõnni märgis ning Päikese pinge nurk Pluutoga on olulised kosmilised mustrid, mis võivad esile kutsuda olulisi muutusi ja väljakutseid. Sellest tulenevalt on tähtis mõista nende aspektide mõjusid ja kuidas neid enda kasuks pöörata.

Loe lisaks

6 aprill: Veenuse ja Pluuto Sügav Harmoonia: Võimalus Transformatsiooniks ja Külluseks

6. aprillil toimub astroloogiline sündmus, kus Veenus, armastuse ja ilu planeet, loob harmoonia Pluutoga, transformatsiooni ja taassünni sümboliga. See kooslus pakub ainulaadset võimalust sügavateks muutusteks isiklikes suhetes, finantsasjades ja eneseväärtustamises. Harmoonia loob aluse positiivseks muutuseks, võimaldades meil vabaneda vanadest mustritest ja avada ukse uuele energia voolule meie elus.

Loe lisaks

21 jaanuar - Pluuto sisenemine Veevalajasse: Transformatsioon ja Edasiminek

21. jaanuaril 2024 toimub astroloogias märkimisväärne sündmus – Pluuto siseneb Veevalaja märki. See on oluline hetk, mis tähistab suurte muutuste ja arengute algust nii isiklikul kui ka kollektiivsel tasandil. Pluuto, sügava transformatsiooni ja taassünni sümbol, toob Veevalajasse oma jõulise energia, lubades kaasa tuua pöördelisi muudatusi.  2 septembril tuleb Pluuto korraks veel tagasi Kaljukitse märki ja lõplikult siseneb Pluuto Veevalajasse 19ndal novembril 2024, aga Veevalaja märgi mõjusid tunneme ja näeme juba praegu väga tugevalt.

Loe lisaks

20 jaanuar - Pluuto ühendus Päikesega Kaljukitses: Transformatsiooni Võti

Astroloogias on iga planeetide liikumine oluline, kuid mõned sündmused on eriti märgilise tähendusega. Üks selline sündmus on Pluuto ühendus Päikesega Kaljukitses, mis toimub 20. jaanuaril. See haruldane ja võimas aspekt peegeldab sügavat transformatsiooni ja sisemise kasvu võimalust ning meie elu ajal Kaljukitse märgis see ühendus enam ei kordu.

Loe lisaks