Blogi

Filtreeri postitusi

Merkuuri ja Uraani Pinge Seis: Väljakutsed ja Võimalused 17. Veebruaril

17. veebruaril astub transiitne Merkuur pinge seisu Uraaniga, tuues kaasa aja, mis on täis äkilisi muutusi, ootamatusi ja intellektuaalset stimulatsiooni. Merkuur, mis valitseb suhtlemist, mõtlemist ja lühireise, on pinge seisus Uraaniga, innovatsiooni, äkiliste muutuste ja vabaduse planeediga. See astroloogiline aspekt võib tuua kaasa pinget ja ärevust, kuid samas pakub see ka võimalusi ootamatuteks läbimurreteks ja uuteks avastusteks.

Loe lisaks

30. jaanuar: Soodne pinnas uuteks algatusteks!

Aasta 2024 on täis põnevaid taevaseid sündmusi, ja üks neist on Uraani harmoonia Marsiga, mis leiab aset 30. jaanuaril. Astroloogia on võimas tööriist, mis aitab meil mõista kosmilisi rütme ja nende mõju meie igapäevaelule. See blogipostitus sukeldub sügavamale sellesse ainulaadsesse taevasesse sündmusesse, uurides, millist mõju võib see avaldada meie elule ja kuidas me saame sellest maksimaalselt kasu lõigata.

Loe lisaks

28. jaanuar: Suurepärane päev, et edendada oma suhteid ja raha asju!

28. jaanuar toob endaga kaasa mitmeid olulisi astroloogilisi sündmusi, mis võivad avaldada märkimisväärset mõju meie igapäevaelule. Selle päeva jooksul leiame Saturni harmoonia Veenusega, Uraani harmoonia Merkuuriga, ning Merkuuri ja Marsi pingeseisu karmasõlmedega. Need kosmilised liikumised pakuvad ainulaadseid võimalusi ja väljakutseid, mille mõistmine aitab meil paremini navigeerida oma isiklikus ja professionaalses elus. Selles postituses uurime, mida need seisud tähendavad ja kuidas neid enda kasuks rakendada.

Loe lisaks