Kommenteeri

16.01 mõjud - Päikese ja Neptuuni Harmooniline Tants

16 jaanuar toimub Päikese ja Neptuuni seksiil. Selle aspekti mõjusfääris algab järgmine nädal ja kestab umbes nädala keskpaigani. 

Päikese ja Neptuuni seksiil aspekt tõotab tuua meile harmooniat ja inspiratsiooni. See aspekt sümboliseerib kahe planeedi vahelist toetavat energiavahetust, mis soodustab loovust, intuitsiooni ja vaimset selgust.

Selle aspekti energeetilised mõjud inimestele on järgnevad: 

1Loovus - Päikese energia, mis esindab eneseväljendust ja identiteeti, ühendub Neptuuni unistavate ja intuitiivsete omadustega, luues ideaalse keskkonna loovaks eneseväljenduseks ja kunstiliseks tegevuseks.
2. Intuitsiooni tugevnemine - See aspekt võimaldab sügavamat ühendust oma sisemise tarkusega, julgustades usaldama oma sisetunnet ja intuitiivseid juhatuseid.
3. Vaimne Selgus  - Päikese ja Neptuuni seksiil soodustab vaimset kasvu ja selgust, aidates inimestel tunda suuremat ühendust universaalse energia ja kõrgemate vaimsete tõdedega.
4. Unistamine - See aeg on soodne unistamiseks ja tulevikuvisioonide loomiseks. Inimestel on lihtsam pääseda ligi oma alateadvusele ja ammutada sealt inspiratsiooni.
5. Rahulolu - See aspekt võib tuua kaasa sisemise rahu ja emotsionaalse tervenemise, aidates ületada piiravaid uskumusi ja hirme. 

Oluline on meeles pidada, et igaühe kogemus sellest aspektist võib olla individuaalne, sõltuvalt nende isiklikust sünnikaardist ja teistest samaaegsetest astroloogilistest mõjutustest. Selleks, et teada saada oma isiklikke astroloogilisi mõjusid, telli Kristellelt sünnikaardi analüüs või aastaprognoos kristelle@kcampers.ee

Lisa kommentaar

Email again: