Kommenteeri

Kuu liigub Skorpioni märgis 18 sept kuni 20 sept 2023

Seekord tahaksin rääkida teile transiitsest Kuust, mis liigub Skorpioni märgis 18 september 2023 kell 7.58 - 20 september 2023 17.04. Skorpion on intensiivne ja sügav märk ning Kuu liikumine sellesse märki toob kaasa tugevaid emotsioone ja transformatsiooni.
Skorpion on tuntud oma sügavate tunnete ja kirglikkuse poolest ning Kuu liikumine sellesse märki võib meie emotsioone süvendada. See võib tähendada, et me tunneme end eriti intensiivselt ja võime kogeda sügavaid emotsioone, mis võivad meid üllatada või isegi hirmutada. Kuid see on ka võimalus meie sisemise maailma uurimiseks ja eneseavastamiseks.

Transiitne Kuu Skorpioni märgis võib meid kutsuda üles vaatama sügavamale oma emotsioonidesse ja mõistma nende allikaid. See võib olla aeg, kus meil on võimalus vabaneda mineviku haavadest ja teha sisemine transformatsioon. Skorpion on seotud ka intuitsiooni ja psühholoogilise sügavusega, seega võib see olla aeg, kus meie intuitsioon on eriti terav ja meil on võimalus saada selgust oma sisemise maailma kohta.

Kuid transiitne Kuu Skorpioni märgis võib olla ka väljakutseid pakkuv aeg. Kuna Skorpion on seotud ka varjatud emotsioonide ja sügavate hirmudega, võib see tähendada, et meil võib olla kalduvus kinni jääda minevikusündmustes või negatiivsetes emotsioonides. See võib meid takistada edasi liikumast ja takistada meid oma potentsiaali täielikult realiseerimast.

Kuidas siis kasutada transiitset Kuud Skorpioni märgis oma kasuks? Üks võimalus on pühendada aega eneseavastamisele. See võib hõlmata meditatsiooni, joogat või muid praktikaid, mis aitavad meil ühendust saada oma sisemise maailmaga. Samuti võib olla kasulik rääkida oma lähedastega ja jagada oma emotsioone ning mõtteid. See võib aidata meil mõista, et me pole oma tunnetega üksi ja et meil on toetus.

Teine võimalus on kasutada seda aega oma hirmude ja mineviku haavade uurimiseks. See võib hõlmata teraapiat või eneseabiraamatute lugemist, mis aitavad meil mõista, kust meie hirmud ja emotsioonid pärinevad ning kuidas neid tervendada. See võib olla võimas aeg isikliku kasvu ja transformatsiooni jaoks.

Kokkuvõttes võib transiitne Kuu Skorpioni märgis olla intensiivne ja sügav aeg, kuid see pakub ka võimalusi eneseavastamiseks ja transformatsiooniks. Oluline on olla avatud ja valmis uurima oma emotsioone ning kasutama neid teadmisi oma isikliku kasvu jaoks. Ärge kartke sukelduda sügavale oma sisemisse maailma ja avastada, mida see teile õpetada võib.

Soovin teile kõigile inspireerivat ja transformeerivat transiitset Kuud Skorpioni märgis!Lisa kommentaar

Email again: