Kommenteeri

14 veebruar: Intensiivsed Muutuste Tuuled

14. veebruaril leiab aset astroloogiline sündmus, mil Marss, tahtejõu ja energia planeet, on ühenduses Pluutoga, transformatsiooni ja taassünni jõuga, mõlemad asetsevad Veevalaja märgis. See toob endaga kaasa nii väljakutseid kui ka võimalusi, mõjutades meid sügavalt ja individuaalselt.

Marss ühenduses Pluutoga Veevalajas tähistab võimsat energiat, mis suunab meid otsima vabadust, õiglust ja uuendusi. See ühendus kutsub esile soovi murda piiranguid ja vananenud süsteeme, et luua uus ja parem tulevik. Veevalaja märk, tuntud oma visionäärlikkuse ja sotsiaalse teadlikkuse poolest, rõhutab kollektiivsete eesmärkide saavutamise tähtsust. 

Marsi ja Pluuto ühendus võib tuua kaasa võimuvõitlusi, konflikte ja intensiivseid emotsionaalseid väljapurskeid, kuna mõlemad planeedid esindavad tugevaid jõude, mis võivad põrkuda. Veevalaja märgis võivad need energiad avalduda soovina radikaalselt muuta sotsiaalseid struktuure või tehnoloogiaid, mis võib põhjustada hõõrdumist konservatiivsemate jõududega. Oluline on olla teadlik võimalikust impulsiivsusest ja vältida üle reageerimist. 

See ajaperiood pakub suurepärast võimalust isiklikuks ja kollektiivseks kasvuks. Kasutage seda energiat, et: 

- Uueneda: Mõelge, kuidas saate oma elus või kogukonnas luua positiivseid muutusi. See võib olla suurepärane aeg alustada uusi projekte või liituda liikumistega, mis pooldavad sotsiaalset õiglust ja uuendusi.

- Isiklik Transformatsioon: Kasutage Pluuto transformeerivat jõudu, et tegeleda isikliku arengu ja eneseavastamisega. Võib-olla on aeg vabaneda vanadest harjumustest või uskumustest, mis ei teeni teid enam.

- Kollektiivne Ühtsus: Marss Veevalajas rõhutab meeskonnatööd ja ühistele eesmärkidele pühendumist.  

Kasutage seda ajaperioodi, et uurida uusi võimalusi, mis võivad teie elus ja ühiskonnas kaasa tuua põhjalikke ja positiivseid muutusi. 

Kui tunnete, et soovite paremini mõista iseennast või otsite nõuandeid, kuidas  astroloogiat parimal viisil kasutada, võtke ühendust astroloog Kristellega aadressil kristelle@kcampers.ee.


Lisa kommentaar

Email again: