Kommenteeri

Intuitsiooni ja Loovuse Laine 19. Veebruar – 20 märts

19. veebruaril toimub kosmiline sündmus, kus transiitne Päike liigub Kalade märki, avades ukse sügavamale emotsionaalsele ja spirituaalsele mõistmisele. Kalade märk, tuntud oma tundlikkuse, empaatia ja intuitsiooni poolest, kutsub meid üles uurima oma sisemist maailma ja ühendust universumiga. See periood pakub võimalust sukelduda oma unistustesse ja kujutlusvõimesse, avastades loovuse ja kaastunde uusi tasandeid.

Päikese transiit Kaladesse märgib astroloogilise aasta lõppu, valmistades meid ette uueks alguseks, kui Päike liigub Jäära märki 20ndal märtsil. See periood on ideaalne aeg enesepeegelduseks, spirituaalseks kasvuks ja loominguliste projektide jaoks. Kalade energia toetab unistuste, intuitsiooni ja ühenduse loomist kõige elava vahel, meenutades meile, et oleme osa suuremast tervikust. 

Kuigi Päikese viibimine Kalades toob kaasa palju positiivseid võimalusi, võivad esile kerkida ka teatud väljakutsed:

-Emotsionaalne Ülitundlikkus: Kalade märgi tugev tundlikkus võib muuta meid emotsionaalselt haavatavaks. Õppige oma tundeid tunnistama ja väljendama tervislikul viisil, kasutades kunsti, muusikat või kirjutamist emotsionaalse väljenduse kanalina.

-Reaalsusest Eemaldumine: Kalade kujutlusvõime ja unistuste maailm võib mõnikord põhjustada reaalsusest eemaldumist. Leidke tasakaal oma unistuste ja igapäevaelu praktiliste aspektide vahel.

- Vajadus Üksi Olla: See periood võib tekitada soovi veeta rohkem aega üksi, et mediteerida või lihtsalt olla oma mõtetega. Kasutage seda aega enesearenguks ja sisemiseks kasvuks. 

Päikese aeg Kalades on meeldetuletus, et meie sisemine maailm on sama oluline kui väline. See on aeg, et ühenduda sügavamalt iseenda ja universumiga, leides rahu ja inspiratsiooni enda seesmistes sügavustes. Kasutage seda perioodi, et avada oma süda ja meel uutele võimalustele, mis toovad teie ellu rohkem armastust, loovust ja kaastunnet. 

Kui tunnete, et soovite sügavamat arusaama sellest, kuidas astroloogia võib mõjutada teie elu, või otsite juhiseid, kuidas navigeerida läbi selle emotsionaalse ja intuitsioonirikka perioodi, võtke ühendust astroloog Kristellega aadressil kristelle@kcampers.ee.

Lisa kommentaar

Email again: