Blogi

Filtreeri postitusi

24 aprill: Täiskuu Skorpionis: Sügavate Emotsioonide ja Transformatsiooni Öö

24. aprillil valgustab öist taevast Täiskuu Skorpionis, mis on tuntud oma intensiivsuse ja sügavate emotsionaalsete protsesside poolest. See täiskuu toob endaga kaasa ka pinge nurga Pluutoga, mis lisab veelgi sügavust ja võimendab transformatsioonilist energiat. See periood pakub võimalust mõista paremini oma sisemisi tõekspidamisi ja teha olulisi muutusi, mis võivad mõjutada meie eluteed pikaajaliselt.

Loe lisaks

25 jaanuar - Lõvi Täiskuu Valguses: Avasta Oma Võimalused

25. jaanuaril toimuv täiskuu Lõvi märgis on astroloogiline sündmus, mis toob esile meie sisemise jõu, eneseväljenduse ja loovuse. Täiskuu hetkel, kui Kuu on täielikult Päikese valguses, avaldab Lõvi märk oma kõige eredamal kujul mõju meie emotsioonidele ja käitumisele. Lõvi märgi energia sümboliseerib julgust, uhkust ja soovi särada. See täiskuu toob esile võimaluse astuda valgusesse, näidata julgelt oma tõelist mina ning omaks võtta oma unikaalsed anded ja oskused.

Loe lisaks

Kuu faasid ja Sinu igapäevaelu: Kuidas Kuutsüklid mõjutavad meie emotsioone ja otsuseid

Üks kuutsükkel, kestab umbes 29,5 päeva. See on aeg, mis kulub Kuul, et liikuda läbi oma erinevate faaside: alates Kuu loomisest kuni järgmise Kuu loomiseni. See tsükkel mõjutab nii loodust kui ka inimkäitumist, olles oluline astroloogia ja paljude kultuuride traditsioonides. 

Kuna Kuu faasid mängivad olulist rolli nii looduses kui ka inimelus, siis mõjutavad need faasid meie emotsioone ja otsuseid. Siin on ülevaade igast faasist:
Loe lisaks

28 oktoober Kuuvarjutus ja täiskuu Sõnnis

28 oktoober kell 23.24 toimub Täiskuu Sõnnis koos Kuuvarjutusega. Sellel perioodil võib ühiskonnas täheldada suuremat keskendumist majanduslikele ja materiaalsetele küsimustele. Võib esile kerkida arutelusid seoses rahanduse, investeeringute ja ressurssidega. Samuti võib olla suurem tähelepanu keskkonnakaitsele ja säästlikule eluviisile. Ühiskondlikud muutused võivad olla aeglasemad ja stabiilsemad ning inimesed võivad olla rohkem huvitatud kindlustunde ja turvalisuse tagamisest. 
Loe lisaks

Arhiiv