Blogi

Filtreeri postitusi

Märtsi Esimese Päeva Kosmiline Kingitus

1. märtsil toob universum meieni Päikese ja Jupiteri harmoonia, mis on täis optimismi, kasvu ja õnne. See harmooniline suhe julgustab meid laiendama oma vaatevälja, otsima uusi võimalusi ja avastama elu positiivseid aspekte. See päev märgib aega, mil suurem enesekindlus ja hea õnn võivad meie teele sattuda, pakkudes meile võimalust haarata elu mõlemast käest.

Loe lisaks

Kosmiline Reaalsuse Kontroll 28. Veebruaril

28. veebruaril toimub taevas erakordne sündmus, kui Päike, Saturn ja Merkuur moodustavad ühenduse Kalade märgis, luues ainulaadse energia, mis mõjutab meie emotsionaalset, vaimset ja kommunikatiivset maailma. See kosmiline kooslus toob kaasa sügavaid õppetunde, enesearengu võimalusi ja vajaduse praktilisuse järele.

Loe lisaks

Intuitsiooni ja Loovuse Laine 19. Veebruar – 20 märts

19. veebruaril toimub kosmiline sündmus, kus transiitne Päike liigub Kalade märki, avades ukse sügavamale emotsionaalsele ja spirituaalsele mõistmisele. Kalade märk, tuntud oma tundlikkuse, empaatia ja intuitsiooni poolest, kutsub meid üles uurima oma sisemist maailma ja ühendust universumiga. See periood pakub võimalust sukelduda oma unistustesse ja kujutlusvõimesse, avastades loovuse ja kaastunde uusi tasandeid.

Loe lisaks

27. jaanuar: Avast selle päeva mõju oma elule

27. jaanuaril saabub astroloogiline vaatemäng, kus Mars ja Merkuur ühinevad Kaljukitses, samal ajal kui Jupiter loob Päikesega pinge seisu. See ainulaadne taevane seadistus pakub võimalust avastada uusi vaatenurki ja rakendada neid oma igapäevaelus. Järgnevalt sukeldume sügavamale nendesse aspektidesse ja uurime, kuidas nad võivad teie elu mõjutada, tuues esile praktilisi nõuandeid ja soovitusi.

Loe lisaks

20 jaanuar - Pluuto ühendus Päikesega Kaljukitses: Transformatsiooni Võti

Astroloogias on iga planeetide liikumine oluline, kuid mõned sündmused on eriti märgilise tähendusega. Üks selline sündmus on Pluuto ühendus Päikesega Kaljukitses, mis toimub 20. jaanuaril. See haruldane ja võimas aspekt peegeldab sügavat transformatsiooni ja sisemise kasvu võimalust ning meie elu ajal Kaljukitse märgis see ühendus enam ei kordu.

Loe lisaks

Arhiiv