Blogi

Filtreeri postitusi

11 aprill: Avasta Päikese ja Merkuuri Kohtumise Jõud Jääras

11. aprillil toimub Päikese ja Merkuuri ühendus Jääras, tuues kaasa energialaine, mis keskendub suhtlemisele, intellektile ja julgetele algatustele. See on periood, mil meie mõtlemine ja väljendusoskus võivad jõuda uuele tasemele, innustades meid tegutsema julguse ja otsusekindlusega. Jäära tuleenergia ühendatuna Merkuuri suhtlus- ja mõistmisvõimega loob soodsa keskkonna uute ideede genereerimiseks ja nende kiireks rakendamiseks.

Loe lisaks

8 aprill: Päikese Varjutus Jääras: Uue Alguse Energia

8. aprillil toimub Päikese varjutus Jääras, märkides aega, mis on täis uut algust, energiat ja eneseavastamist. Päikese varjutus toob endaga kaasa võimsa energia, mis võib mõjutada kõiki elu aspekte, alates isiklikest suhetest kuni karjääri ja vaimse kasvuni. Jääras toimuv varjutus rõhutab eriti uusi algusi, iseseisvust ja julgust astuda esile oma tõelise minaga.

Loe lisaks

20 märts: Kevadine Pööripäev ja Päikese Liikumine Jäära Märki: Uued Algused

Kevadine pööripäev, mis saabub 20. märtsil, tähistab olulist ajahetke, mil päev ja öö on üle maailma peaaegu võrdse pikkusega. See sündmus ei tähistata mitte ainult looduses toimuvaid muutusi, vaid ka astroloogilist nihet, kui Päike liigub Jäära sodiaagimärki. See periood sümboliseerib uut algust ja ärkamist, tuues endaga kaasa energia ja võimaluste tulva.

Loe lisaks