Kommenteeri

Millist ema vajab sinu laps Kuu märgi järgi?

Kuu liigub planeetidest kõige kiiremini ja vahetab märki umbes iga 2 päeva tagant, selleks et teada saada oma või oma lähedase Kuu märki ning selle põhjalikku tähendust tule minu astroloogia alasele nõustamisele või telli kirjalik nõustamine. kristelle@kcampers.ee . Seniks võid lugeda ülevaatlikumat Kuu märgi tähendust seoses lapse vajadusi emaga. 

Jäär – Kuu Jääras lapsele on vaja anda piisavalt vabadust ja iseseisvust, et ta saaks oma suurt emotsionaalset energiat loominguliselt ära kasutada. Vastasel juhul võib selline energia jonni ja vihapursetena väljenduda. Kuigi ta soovib iseseisvust, siis ei tohiks ära unustada tema vajadust emaliku hoole ja armastuse järele, ka seda tuleb teie poolt aktiivselt välja näidata. Pigem jääge rahulikuks ning laske oma lapsel aktiivselt tegutseda, sest just nii saab ta oma energiat kõige paremini ära kasutada.

 

Sõnn – Kuu Sõnnis laps vajab väga kindlat ja püsivat ema, kes hoolitseks, et toit oleks laual ja riided seljas. Need lapsed vajavad väga turvalist ja kindlat keskkonda, kodusoojust ja armastust. Nad ei pea tingimata olema väga iseseisvad, nad ei soovi ootamatuid ja ettearvamatuid olukord, sest see kõigutaks nende turvatunnet. Nad võivad söömisega hakata kompenseerima oma turvatunnet, kui nad ei saa viibida piisavalt turvalises ja kindlas keskkonnas. Nad vajavad eelkõige seda, et nende põhivajadused oleksid täidetud

 

Kaksikud – Laps, kellel asub Kuu Kaksikute märgis ootab eelkõige seda, et nende ema räägiks nendega kõigeks ning kuulaks neid ära. Suhtlemine, õppimine ja liikumine koos emaga on ülitähtis nende jaoks. Nende emotsionaalne turvatunne on seotud eelkõige liikumise ja suhtlemisega ning kui nad ei saa kuskile kaasa minna või suhelda võivad nad väga õnnetud olla. Samuti on nad sellised lapsed, kes tuleks alati reisile kaasavõtta, sest sellisel viisil liikumine on nende jaoks parim asi maailmas.

 

Vähk – Kuu vähis lapsed ootavad oma emalt kallistusi, hellitusi ja kodusoojust. Kodu ja ema on nende jaoks üliolulised ning nad on nendest kahest emotsionaalses sõltuvuses. Neile on vaja jagada hellust ja hoolt, et nad saaksid ennast turvaliselt tunda. Võimalik, et lasteaed pole nende jaoks õige kohta, pigem eelistaksid nad võimalikult kaua kodus ja ema läheduses viibida. Samuti tasuks olla ettevaatlik igasuguste süüdistuste osas, nad lihtaslt võtavad kõike väga isiklikult ning solvuvad väga kergesti.

 

Lõvi – Kuu Lõvis lapsed soovivad saada vanematelt erilist tähelepanu, kiitust ja austust. Nad soovivad olla emme-issi ainsad silmaterad ning kõige paremini tunnevad nad ennast üksiku lapsena. Samas kui neil on õdesid-vendi, siis peavad nad silmapaistma ning soovivad rohkem vanemate tähelepanu kui teised. Kriitilisus ja solvamine võivad nende emotsionaalsele tasakaalule eriti laastavalt mõjuda. Nad soovivad, et neil oleks emlõvi, kes on ainult nende päralt.

 

Neitsi –Kuu Neitsis lapsed kipuvad enese suhtes olema üsna kriitilised ning neil võib juba varakult ilmneda ülemuretsemise nähud ning närvilisus. Seega peaks ema neid pigem julgustama, lohutama ja kiitma, mitte neid veelgi rohkem kritiseerima. Ema peaks olema toetav ja olema eeskujuks, sest ema on see keda nad usaldavad ja kuulavad. Nad võivad olla üsna tagasihoidlikud ja sõnakuulekad lapsed, kuid sisimas võivad nad üsna õnnetud olla. Seega julgustage neid mängima ja lõbutsema ning vaadake ka enda alateadlikud närvilisuse põhjused üle.

Kaalud – Kuu Kaaludes laps vajab sellist ema, kellega ta saaks suhelda ja kes näitaks tema vastu üles tingimusteta armastust. Eriti oluline on tema jaoks partnerlus ja armastus ning emotsionaalne tasakaal. Igasugused tülid, noomitused ja karistused võivad tema emotsionaalse tasakaalu täielikult paigast nihutada ning laps võib tunda, et teda ei armastata. Selle vastu aitab see, kui ema saaks oma lapsele olla eelkõige partnerist sõber, kes temaga suhtleb ning näitab välja oma tõelist armastust ja tagab talle harmoonilise keskkonna. Samuti meeldib sellele lapsele käia koos emaga igasugustel üritustel, kohvikutes, restoranides, tähtis on see, et saaks suhelda ning valitseks meeldiv meelelahutuslik õhkkond.

 

Skorpion – Kuu Skorpionis lapsele on ema peaaegu kõikvõimas, inimene kes suudab mägesid paigast nihutada. Ema on tema jaoks ülioluline ning sügavad tunded on vastastikused, kuid ema peaks ettevaatlik olema, et ta oma sügavate tunnetega ei muutuks liiga kontrollivaks või manipuleerivaks. Need lapsed on väga tundlikud, kuigi nad on ääretult tugevad, siis ei tasuks nende tundlikusega mängida, see võib teile hiljem karmilt kättemaksta, sest armastuse ja vihkamise vahel on ainult 1 samm. Laps ootab oma emalt jäägitult pühendumist ning ta võib olla armukade õdede-vendade suhtes. Emal on tema käekäigule väga tugev mõju.

 

Ambur – Kuu Amburis lapsele on tähtis, et ema oleks tema jaoks pigem suunaja ja juhendaja, kes aitaks tal elulistele küsimustele vastuseid leida. Üliolulised lapse jaoks on igasugused reisid ja seiklused koos emaga.  Ema peab aitama avastada maailma, kuid samas peab ta lapsele andma piisavalt vabadust, et ise oma avastusi teha. Ema peaks süstima oma lapsesse positiivsust ja rõõmu, et ta saaks läbi elu oma positiivsele ellusuhtumisele toetuda, kuid ära ei tohiks unustada ka vastutustunde õpetamist, et ta liigselt ei hakkaks õnnelikelejuhustele toetuma.

 

Kaljukits – Kuu Kaljukitses lastele aitavad turvatunnet tekitada kindlad reeglid, samas nad endiselt vajavad ema armastust ja hoolt, et nad liialt endasse ei tõmbuks ega hakkaks oma tundeid külmutama. Piir on üsna õhuke. Kuigi need lapsed täidavad hea meelega igasuguseid koduseid kohustusi ja ülesandeid juba üsna varases eas, siis ei tasuks nendega liiale minna. Ta ikkagi peaks saama ennast tunda lapsena, mitte  liigselt vastutava väikse täiskasvanuna. Nad võivad ka ennast ema ees vastutava tunda ning ema peaks olema nende jaoks heas mõttes autoriteet, kuid mitte liialt karm ega nõudlik  vaid reegleid armastav ja vastutustundlik.

 

Veevalaja – Kuu Veevalajas  lapsed vajavad emalt väga suurt vabadust, reeglid nende puhul ei toimi. Nad võivad igasugustele reeglitele ja piirangutele üsna ootamatult ja vastupidiselt reageerida. Nad soovivad, et ema oleks nendega pigem sõber ning toetaks neid, andes neile vabad käed arenguks. Nad on nii uuenduslikud ja erilised, et võite neid täiesti usaldada. Kuulake teda ja te ei jõua ära imestada kui targad nad tegelikult on! Samas ärge unustage välja näitamast oma armastuse tundeid, sest muidu võite tema jaoks väga kaugeks muutuda.

 

Kalad – Kuu Kalades lapsed vajavad tingimusteta ja kõikehõlmavat armastust ning mõistmist ja aktsepteerimist. Nad on ääretult tundlikud ning vajavad sama ka emalt. Peate arendama tema empaatiavõimet, et enesehaletsus ei saaks temas võimust võtta. Samas peab  ettevaatama, et te ei satuks omavahel sõltuvuslikesse suhetesse või liialt ohverdavatesse olukordadesse. Samas ema peab olema valmis teatud hetkedel ennast ohverdama ja tema eest hoolitsema. Kõike tasuks teha tasakaalukalt. Samas peate andma ka lapsele piisavalt vaba arenguruumi, et nad saaksid oma sisemise tunnetusega kontaktis olla, et siis läbi elu mängleva voolavusega läbi teha.


Lisa kommentaar

Email again: